Friday, October 28, 2011

28. oktoober Infotehnoloogia Kolledž

Meid võttis vastu alati särav Marko Puusaar.

Tutvusime IKT maja ja toimimisega – Echo360, digitahvli eBean, Cisco klass.

Digitahvel 50 euri eest: http://tallinnit.blogspot.com/2009/09/digitahvel-800-krooni-eest.html

Robotiklubi http://www.robotex.ee/

JalgpallSokikorjajaNöörist ülesVaata ka videoid: http://www.robotex.ee/videod

.......................

Kodune töö: tähtaeg 16. november - anna lühiülevaade, milline tuleb sinu tehtav iseseisev töö.

a. probleem või teema, millele üritad lahenduse leida, luua

b. sihtgrupp

c. ideekavandi kirjeldus - kuidas probleemi lahendada kavatsed

Vihje: Igal üliõpilasel tuleb kursuse lõpus esitada mahukas arvestuslik iseseisev töö (35 tundi), mis koosneb ühe või mitme taristu kasutamisdisainist (kompaktne moodul) oma töökohale või tulevasele töökohale (nt. koolis).

Kasutada võib tööd, mis on sul praegu tegemisel/lahendamisel või millega tegelemist alustasid sügisel ja loodad valmis jõuda detsembriks.

Taristudisain võib olla kompleksne õpimoodul või materjal mõne vidina kasutamiseks, veebilehestik, videoteek, pildikogu ja kirjeldused vms mingi probleemi leevendamiseks. Sihtrühm võib olla kolleegid, oma pere, tutvusringkond. Ma ei taha teie loomingule seada piire, kuid tehke midagi, millest teil on oma päriselus või töös kasu - mida oled alati tahtnud ära teha, aga ei ole leidnud seda õiget aega või motivatsiooni.

Ps! Ära ürita lahendada kõiki maailma probleeme või püüda lahendada selle asjaga kõiki probleeme tööl ehk "koostada ulatuslik ülevaade kõigest ja kõigist" - vali väiksem ala, siis jõuad kindlasti ka tehtud.

9. detsembril toimub iseseisva töö tutvustamine, igal ühel on aega 8 minutit.
Publikumi ülesanne: igaühel tuleb vähemalt 2 tööd kommenteerida tuua välja plussid ja veelkord plussid, kuid ka edasiarenemise võimalused.